.

ZOBACZ FILMY | Animowane filmy o wytycznych dla fryzjerów i kosmetyczek – Stowarzyszenie wspiera otwarcie salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych

ZOBACZ FILMY | Animowane filmy o wytycznych dla fryzjerów i kosmetyczek – Stowarzyszenie wspiera otwarcie salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego jako ekspert uczestniczyło w konsultacjach wytycznych, które Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektor Sanitarny przygotowały dla powracających do funkcjonowania salonów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych w trakcie pandemii SARS-CoV-2.

Z myślą o właścicielach i pracownikach salonów oraz gabinetów, a także o ich klientach, Stowarzyszenie przygotowało dwa filmy animowane, których zadaniem jest ułatwienie wdrożenia i przestrzegania wytycznych w salonach i gabinetach. Zarówno salony, jak i gabinety decyzją polskiego rządu wrócą do pracy już 18 maja 2020 roku.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmów:

Treść filmów jest zgodna z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju oraz GIS. Stowarzyszenie zachęca osoby świadczące usługi fryzjerskie i kosmetyczne do obejrzenia filmów a także do uważnego śledzenia komunikatów i zaleceń MR i GIS publikowanych na stronach: www.gis.gov.pl lub www.gov.pl/web/koronawirus.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia i rozesłania filmów do salonów i gabinetów, z którymi Państwo współpracują.

W załączniku znajdą Państwo informację prasową, która dziś zostanie rozesłana do mediów wraz z linkami do filmów. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się dotrzeć do jak największej grupy salonów i gabinetów a także klientów.

Informacja prasowa, 15052020

Marki członków stowarzyszenia