.

POLECAMY: Jak Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego wspiera firmy branży kosmetycznej i detergentowej?

POLECAMY: Jak Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego wspiera firmy branży kosmetycznej i detergentowej?

logo_chibCo łączy producentów, importerów i dystrybutorów wyrobów kosmetycznych oraz detergentowych wprowadzanych na rynek? Obowiązek wdrożenia i stosowania prawodawstwa unijnego i polskiego.

Czy można uczestniczyć w procesie powstawania nowych aktów prawnych? Jak poradzić sobie w gąszczu przepisów, które ulegają częstym zmianom i nowelizacjom? Z pomocą idzie organizacja branżowa – Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, do kwietnia 2016 działające jako Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości.

Zapraszamy Państwa do lektury artykułu dr Anny Oborskiej, opublikowanego w kwartalniku Chemia i Biznes (nr 3/2015). Dowiedzą się Państwo dlaczego warto zrzeszać się i co zyskują firmy należące do Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego.

Jesteśmy jedyną w Polsce organizacją działającą w oparciu o synergię przemysłu kosmetycznego i środków czystości, w tym produktów biobójczych.

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego – dwa sektory – jedna składka!

O korzyściach przynależności do branżowych stowarzyszeń dowiedzą się Państwo także czytając wstęp Ellen A. Heindich – comumunications manager A. I. S. E.International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products), którego jesteśmy polskim członkiem.

dr Anna Oborska, Organizacje branżowe wspierają przemysł, Chemia i Biznes 3/2015

Marki członków stowarzyszenia