.

PATRONAT: VII Forum Branży Kosmetycznej, Warszawa, 3 października 2019

PATRONAT: VII Forum Branży Kosmetycznej, Warszawa, 3 października 2019

Już 3 października 2019 roku w warszawskim hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbędzie się VII Forum Branży Kosmetycznej – najważniejsza konferencja B2B dla dostawców produktów i usług poświęcona wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej.

FBK to platforma biznesowa od wielu lat kojarząca ze sobą kluczowych graczy wpływających na rozwój rynku: producentów, importerów i dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej, menedżerów i kupców odpowiadających za zamówienia do sieci handlowych i największych firm dystrybucyjnych w Polsce i na świecie, dostawców usług i rozwiązań dla branży kosmetycznej i handlu.

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego objęło Forum Branży Kosmetycznej patronatem. W jego programie ujęta została debata pt. „Kosmetyki naturalne częścią filozofii życia współczesnych konsumentów – fakt czy deklaracje?”. Jej uczestnikiem będzie dr Anna Oborska – dyrektor generalny Stowarzyszenia. 

Przedmiotem debaty będą: rozwój kategorii kosmetyków naturalnych, przejrzystość deklaracji naturalności, trend zero waste, kosmetyki wegańskie, oczekiwania konsumentów  i wynikające z tego wyzwania dla producentów i dla handlu.

Konferencja organizowana przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę biznesowych tytułów „Wiadomości Kosmetyczne” i „Wiadomości Handlowe” oraz portali wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl, łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, prezentacje trendów oraz targi nowości. Przede wszystkim daje jednak możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy potencjalnymi partnerami w biznesie.

W tegorocznej edycji Forum Branży Kosmetycznej weźmie udział 450 uczestników. Na wydarzenie przybędą prezesi, dyrektorzy i kupcy z najważniejszych sieci handlowych polskich i zagranicznych: drogeryjnych, perfumeryjnych, aptecznych, super- i hipermarketów, dyskontowych, handlu wolnocłowego, stacji benzynowych; wiodący producenci i importerzy kosmetyków (w tym innowacyjne marki dopiero wchodzące na rynek), najwięksi dystrybutorzy zajmujący się budowaniem sieci sprzedaży dla marek na rynkach zagranicznych i polskim; a także dostawcy usług i innowacyjnych rozwiązań dla branży kosmetyczno-chemicznej i handlu.

>> Kliknij, aby zarejestrować się na Forum Branży Kosmetycznej 2019 <<

>> Zobacz relację i zdjęcia z ubiegłorocznej edycji Forum <<

Marki członków stowarzyszenia