.

Stowarzyszenie reprezentuje polską branżę aerozolową w Zgromadzeniu Ogólnym FEA

Stowarzyszenie reprezentuje polską branżę aerozolową w Zgromadzeniu Ogólnym FEA

FEA logotypZgromadzenie Europejskiej Federacji Aerozolowej FEA odbyło sie w Edynburgu w dniach 26-27 września 2017 roku. Uczestnikiem obrad było Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, które w głosowaniach reprezentowała dr Anna Oborska.Resized_20170926_153515

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego jest jedyną organizacją reprezentującą polską branżę aerozolową na forum FEA. Nasze członkostwo rozpoczęło się 1 stycznia 2016 roku. Dzięki niemu działający w Polsce producenci aerozoli zyskali dostęp do europejskiej informacji branżowej „z pierwszej ręki”.

Zachęcamy Firmy Członkowskie Stowarzyszenia, które działają w branży aerozolowej, do uczestnictwa w konsultacjach oraz przekazywania opinii na temat ważnych dla branży aktów prawnych. W ten sposób  stanowisko polskiej branży aerozolowej dociera do FEA, a za jej pośrednictwem  – do Komisji Europejskiej. Tak możemy razem zapobiegać negatywnym dla przemysłu zmianom w prawie.

Przypominamy Państwu także, że na potrzeby firm członkowskich przygotowujemy polskie wersje językowe przewodników FEA. Już teraz mogą Państwo korzystać z tłumaczenia przewodnika Basic Safety Requirements in Aerosol Manufacturing. Trwają prace nad tłumaczeniami kolejnych przewodników.

Uwaga! Już 7 listopada 2017 roku w biurze Stowarzyszenia odbędzie się Spotkanie Grupy Roboczej ds. Aerozoli, na które już teraz serdecznie Państwa zapraszamy. Agenda Grupy będzie dostępna na 2 tygodnie przed spotkaniem.

Marki członków stowarzyszenia