.

Patronat: IV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna ,,PRZEMYSŁ KOSMETYCZNY 2015’’ już 6-7 października 2015 roku w Łodzi

Patronat: IV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna ,,PRZEMYSŁ KOSMETYCZNY 2015’’ już 6-7 października 2015 roku w Łodzi

55b8ac8a9ebe4

Najnowszym rozwiązaniom technologicznym, maszynom, w które warto inwestować, innowacyjnym surowcom i opakowaniom oraz implementacji przepisów prawnych w nowoczesnym zakładzie kosmetycznym będzie poświęcona IV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna ,,PRZEMYSŁ KOSMETYCZNY 2015’’. Jesteśmy jej patronem. Zapraszamy 6-7 października 2015 do Łodzi. Do programu konferencji włączony został wykład dr Anny Oborskiej na temat „Aktualne wyzwania legislacyjne dla przemysłu kosmetycznego – co nas czeka w najbliższym czasie?”.

Do udziału w konferencji organizator – firma BMP – zaprasza przedstawicieli zakładów kosmetycznych: kadrę menedżerską, dyrektorów ds. technicznych i inwestycyjnych, kierowników działów kontroli jakości, specjalistów z zakresu produkcji i technologii oraz przedstawicieli czołowych firm związanych z branżą kosmetyczną.

Serdecznie polecamy Państwu udział w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej PRZEMYSŁ KOSMETYCZNY. Odbędzie się w dniach 6-7 października 2015 roku, w Hotelu Andel’s, w Łodzi.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem: www.kierunekfarmacja.pl

Program Przemysł Kosmetyczny 2015

Marki członków stowarzyszenia