.

PATRONAT: V FORUM BRANŻY KOSMETYCZNO-CHEMICZNEJ, Warszawa, 3 października 2017

PATRONAT: V FORUM BRANŻY KOSMETYCZNO-CHEMICZNEJ, Warszawa, 3 października 2017

Dowiedz się czym żyje rynek!

Partnerzy baner glowny wk.pl 1170x300_patroni

„Co stoi za wzrostem rynku kosmetyczno-chemicznego?”, „Mężczyzna i kosmetyki – czy ten związek ma przyszłość?”, „Jak wykorzystać potencjał zakupowy Facebooka i realizować skuteczne kampanie sprzedażowe?”, „Czy wiesz, co o Tobie mówią w sieci i jak to wpływa na Twój biznes?”, „Jak podtrzymać zainteresowanie konsumentów polskimi markami i skorzystać na patriotycznych trendach?” – to tylko niektóre z tematów V Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej, które odbędzie się już 3 października w Warszawie.

Wykłady na temat rozwoju poszczególnych kategorii rynkowych oraz trendów wpływających na zachowania konsumentów przygotowali eksperci z czołowych instytutów badawczych – Nielsen, GfK, IQS, Open Research. O nowych kanałach komunikacji z konsumentami oraz potędze mediów społecznościowych opowiedzą specjaliści z firm SentiOne i Business Factory, będącej jedynym oficjalnym marketing partnerem Facebooka na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja o charakterze B2B. Swój sukces zawdzięcza wyjątkowej formule – łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, biznesowe spotkaniaprezentacje nowości na targach top produktów. Jest miejscem, gdzie handel, producenci i dostawcy usług rozmawiają o wzajemnych oczekiwaniach i nawiązują bezpośrednie kontakty.

„To jedne z najlepszych tego typu spotkań w naszej części Europy”, „Obowiązkowe źródło wiedzy dla profesjonalistów z sektora” – tak o Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej mówią uczestnicy jego poprzednich edycji. W konferencji co roku bierze udział blisko 300 menedżerów wysokiego szczebla reprezentujących czołowych producentów z sektora kosmetyczno-chemicznego oraz handel – najważniejsze sieci drogeryjne, apteczno-drogeryjne, hiper- i supermarkety oraz dyskonty.

Organizatorem konferencji jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca czołowych tytułów na rynku prasy B2B „Wiadomości Kosmetyczne” i „Wiadomości Handlowe”.

Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej to obowiązkowa pozycja w biznesowym kalendarzu każdego, kto zajmuje się sprzedażą lub produkcją kosmetyków i domowej chemii. Zachęcamy do udziału w wykładach i dyskusjach oraz bezpośrednich rozmów biznesowych. Zamów wejściówkę już dziś! http://forumbranzykosmetycznej.pl/pl/rejestracja/

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego objęło Forum Branży Kosmetycznej patronatem.

Marki członków stowarzyszenia