.

PATRONAT STOWARZYSZENIA: Beauty Innovations, Łódź, 10 marca 2016 roku

PATRONAT STOWARZYSZENIA: Beauty Innovations, Łódź, 10 marca 2016 roku

bannerBeauty Innovations to forum branży kosmetycznej, którego organizatorem jest portal Biotechnologia.pl, a patronem – Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości. Jednym z prelegentów będzie ekspert Stowarzyszenia – Beata Kowalczyk, która powie o składnikach kosmetyków pod lupą Unii Europejskiej.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do: właścicieli, prezesów i członków zarządu w firmach produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników firm kosmetycznych, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz innych osób związanych z branżą kosmetyczną. Tegoroczna edycja Beauty Innovations odbędzie się już 10 marca 2016 w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.

Program Beauty Innovations składa się z prelekcji prowadzonych przez najlepszych ekspertów z różnych dziedzin branży kosmetycznej. Poruszane zagadnienia będą dotyczyć zmian w prawie kosmetycznym, pozyskiwania funduszy unijnych czy trendów na rynkach zagranicznych.

Konferencja zakończy się debatą, do której zaproszeni zostaną wszyscy prelegenci. Forum jest doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń i opinii zawodowych. Ponadto – w trakcie Beauty Innovations uczestnicy będą mogli skorzystać z networkingu – jest to sposób na aktywne uczestnictwo w tej imprezie – Forum Branży Kosmetycznej. Polega ono na wcześniejszym zaplanowaniu indywidualnych biznesowych spotkań, które odbywać się będą równolegle do seminariów w wyznaczonych do tego miejscach.

Więcej informacji o Beauty Innovations znajdą Państwo pod adresem: http://konferencja.biotechnologia.pl/

 

Marki członków stowarzyszenia