.

PATRONAT: CosmeticBusiness Poland 2019, Warszawa, 25-26 września 2019

PATRONAT: CosmeticBusiness Poland 2019, Warszawa, 25-26 września 2019

CosmeticBusiness Poland to jedyne w Polsce targi B2B dla właścieli marek, producentów kosmetyków i detergentów oraz ich dostawców.

W roku 2019 odbędzie się czwarta już edycja Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland – wiodącej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej imprezy, będącej okazją do spotkania dostawców produktów i usług dla dynamicznie rozwijającej się branży kosmetycznej i detergentowej.

Targi CosmeticBusiness Poland, organizowane wspólnie z targami HPCI, tworzą jedyną w Polsce profesjonalną platformę B2B, na której prezentowana jest pełna oferta dla produkcji kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej – od surowców, projektu produktu, poprzez jego produkcję, aż po opakowanie. Oferta ponad 250 wystawców obejmuje również etykietowanie i znakowanie, maszyny do produkcji, konfekcjonowania oraz pakowania, usługi produkcji na zlecenie, produkcji marek własnych, a także koncepcje dla nowych produktów, testowanie i certyfikację oraz doradztwo.

Wiodące marki szukają nowych rozwiązań

Targi CosmeticBusiness Poland to idealne miejsce dla wszystkich właścicieli marek i producentów kosmetyków oraz detergentów poszukujących nowych rozwiązań dla swoich produktów. Wśród odwiedzających targi liczną grupę stanowią owłaściciele i przedstawiciele zarządów firm oraz osoby reprezentujące działy technologii produkcji, marketingu i zarządzania produktami. Do grona odwiedzających należą przedstawiciele zakładów produkcyjnych, właściciele marek oraz liczni założyciele start-up’ów z 32 krajów.

Atmosfera targów sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prowadzeniu rozmów handlowych i podpisywaniu kontraktów. Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą odwiedzających.

FORUM TRENDÓW

Wykłady, prezentacje i warsztaty – wszystko o nadchodzących trendach prosto z Francji. Renomowana agencja Carlin Creative Trend Bureau zaprezentuje na targach najnowsze trendy i kierunki rozwoju w przemyśle kosmetycznym.

PACKAGING [R]EVOLUTION

Drugiego dnia targów odbędzie się jedyna w tym roku edycja konferencji opakowaniowej PACKAGING [R]EVOLUTION. Nowości ze świata opakowań, druku etykiet, uszlachetniania i zdobienia oraz designu zaprezentowane zostaną przez cenionych na rynku praktyków rynku opakowaniowego. Konferencja dedykowana jest osobom odpowiedzialnym za kreowanie i wdrażanie strategii opakowań, managerom marketingu, managerom marek, grafikom oraz szefom zakupów.

Distributors Matchmaking

Właścicieli marek i producentów kosmetyków, poszukujących dystrybutorów w Europie, organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w spotkaniach B2B w ramach Distributors Lounge. Rejestracja uczestników rozpocznie się on-line w maju br.

Sukces edycji 2018

Podczas trzeciej edycji targów, która odbyła się we wrześniu 2018 roku, odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą ponad 280 wystawców oraz reprezentowanych przez nich firm i marek z 32 krajów. 46 procent wystawców pochodziło z zagranicy, co świadczy o międzynarodowym charakterze warszawskiej imprezy. Oprócz przedsiębiorców z Polski swoje produkty i usługi prezentowały także firmy m.in. z takich krajów jak Niemcy, Francja czy Wielka Brytania. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami wystawców. Uzupełnieniem oferty wystawców był bogaty program konferencji na temat aktualnych trendów w branży kosmetycznej. Targi odwiedzili przedstawiciele branży z 27 krajów, w tym najliczniej z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Ukrainy, Czech, Litwy, Turcji i Estonii.

Zapraszamy do udziału jako wystawca w czwartej edycji Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland 2019. Warto zgłosić swój udział do 28 lutego 2019 roku oraz zagwarantować sobie możliwość wygłoszenia bezpłatnej prezentacji firmy podczas targów.

Więcej informacji na temat targów znajduje się w prospekcie targów CosmeticBusiness Poland na stronie: www.cosmetic-business.pl

Marki członków stowarzyszenia