.

PATRONAT: Już 23 maja, w Łodzi – Beauty Innovations 2017!

PATRONAT: Już 23 maja, w Łodzi – Beauty Innovations 2017!

980x200_biBeauty Innovations 2017 – jedna z najważniejszych imprez branżowych w Polsce, odbędzie się 23 maja w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.

stowarzyszenie_200pxPolskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego objęło wydarzenie patronatem. Anna Oborska – Dyrektor Generalny Stowarzyszenia – wygłosi podczas Beauty Innovations 2017 wykład poświęcony nowym wymogom prawnym dla przemysłu kosmetycznego. Zapraszamy!

Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej

skierowane jest przede wszystkim do właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników laboratoriów, działów badawczo-wdrożeniowych, osób zajmujących się marketingiem firm kosmetycznych, firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, odczynników, opakowań, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.

W tym roku poruszana tematyka będzie dotyczyć m.in. opakowań na rynku kosmetycznym, kosmetyków anti-pollution, nanotechnologii w kosmetyce, innowacyjnych składników aktywnych używanych w kosmetykach i wiele innych.

Ważnym punktem konferencji jest networking, który podczas zeszłorocznej edycji cieszył się ogromną popularnością. Dzięki specjalnej platformie, uczestnicy mają możliwość umawiania się na indywidualne spotkania biznesowe, prowadzone w komfortowych warunkach, z potencjalnymi kontrahentami i najlepszymi specjalistami branży kosmetycznej. 

Beauty Innovations 2017 to również doskonała okazja do zapoznania się – podczas części targowej – z ofertą innych firm związanych z branżą kosmetyczną.

Konferencja zakończy się debatą, której uczestnikami będą prelegenci.

 Oficjalnymi Parterami tegorocznej edycji są:

  • Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Dla Salonu

Poprzednia edycja Beauty Innovations 2016 odniosła ogromny sukces – to 150 uczestników, 60 zrealizowanych spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej (nie wliczamy tych nieoficjalnych, „kuluarowych”), ponad 10 godzin konferencji, w tym 6 godzin wykładów i przedłużona do godziny gorąca debata.

Tegoroczna edycja odbędzie się 23 maja, w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.
Koszt uczestnictwa to 600 zł netto/os.

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 Kontakt:
Anna Miłowska
Koordynator konferencji
Telefon: +48 782 468 130

Marki członków stowarzyszenia