.

FORUM SUKCESU POLSKEGO BIZNESU | Anna Oborska ekspertem panelu poświęconego Brexit

FORUM SUKCESU POLSKEGO BIZNESU | Anna Oborska ekspertem panelu poświęconego Brexit

Forum Sukcesu Polskiego Biznesu 1989-2019 to uroczystość, podczas której Minister Jadwiga Emilewicz wręczyła 24 września w Poznaniu Nagrody Minister Przedsiębiorczości i Technologii „Przedsiębiorcy Transformacji”.

Wydarzenie to zgromadziło liczne grono przedsiębiorców, wystawców i ekspertów z Polski i zagranicy. Uczestniczyli oni w szeregu warsztatów i paneli, podczas których dyskutowano m. in. o tym w jaki sposób polscy przedsiębiorcy powinni przygotować się do BREXITU. Uczestnikiem tego panelu była dr Anna Oborska.

Anna Oborska omówiła prawdopodobne zmiany będące konsekwencją brexitu dla branż kosmetycznej i detergentowej, zwracając uwagę na szczególnie istotne aspekty przygotowania do tego procesu. Informacje te przekazałyśmy wcześniej Państwu w formie „Wytycznych Stowarzyszenia dla produktów kosmetycznych, detergentowych i biobójczych”.

W forum uczestniczyła Minister Jadwiga Emilewicz, a także Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce – Jonathan Knott – który uspakajał uczestników, zapewniając, że w interesie Wielkiej Brytanii i każdego członka UE jest porozumienie, a w przypadku bezumownego brexitu –  zapewnienie aby polscy przedsiębiorcy mogli nadal eksportować swoje towary w zbliżonych warunkach do tych, jakie obowiązywały przed brexitem.

 

Marki członków stowarzyszenia