.

CosmeticBusiness Poland: Spotkania matchmakingowe z dystrybutorami, Warszawa, 25-26 września 2019

CosmeticBusiness Poland: Spotkania matchmakingowe z dystrybutorami, Warszawa, 25-26 września 2019

Branżowym Targom Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland towarzyszyć będzie Distributors Matchmaking, czyli spotkania B2B pomiędzy właścicielami marek i producentami kosmetyków, a dystrybutorami z Europy.

W imieniu organizatora zapraszamy właścicieli marek do bezpłatnej rejestracji swojego udziału do 23 sierpnia. Od 26 sierpnia udział rejestrować będą dystrybutorzy.

Spotkania odbywać się będą w dniu 25 września w hali numer 4 na stoisku Distributors Lounge, numer CB 801. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Rejestracja krok po kroku:

Krok 1: Zarejestruj się na stronie i stwórz swój profil.

Krok 2: Stwórz ofertę swojej firmy przedstawiającą szczegółowo produkty lub usługi.

Krok 3: Po zatwierdzeniu przez organizatora Twojego profilu możesz zapoznać się z profilami innych zarejestrowanych uczestników i opublikowanymi ofertami współpracy.

Krok 4: W przypadku znalezienia uczestnika lub oferty, który/która spełnia Twoje oczekiwania, możesz wysłać zapytanie o spotkanie. Po zaakceptowaniu Twojego zapytania o spotkanie wybrany uczestnik podaje dzień i godzinę spotkania i odsyła do Ciebie potwierdzenie. Każde spotkanie trwa 30 minut. Terminarz spotkań wygenerowany zostanie automatycznie.

Krok 5: Zarejestruj się jako odwiedzający targi CosmeticBusiness Poland 2019 i wydrukuj swój bilet.

REJESTRACJA

Rejestracja aktywna jest do dnia 25.09.2019 pod adresem:

https://distributors-matchmaking-cosmeticbusiness-poland.b2match.io/

Załącznik:

 

Marki członków stowarzyszenia