.

Zaproszenie: konferencja „CETA w praktyce”, Warszawa, 8 listopada 2017

Zaproszenie: konferencja „CETA w praktyce”, Warszawa, 8 listopada 2017

cetaSerdecznie zapraszamy na Konferencję poświęconą wprowadzanym przez Umowę handlową Unii Europejskiej z Kanadą preferencji celnych „CETA w praktyce”, z udziałem:

  • Pana Tadeusza Kościńskiego, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju,
  • Pana Wojciecha Fedko, Członka Zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu,
  • ekspertów Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Finansów,
  • przedstawicieli Sekcji Handlowej Ambasady Kanady w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się 8 listopada 2017, o godzinie 15:00 w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, W Warszawue, przy ul. Bagatela 12.

Bardzo prosimy o rejestrowanie się na konferencję na stronie PAIH: http://www3.paiz.gov.pl/konferencje/?CETA_w_praktyce

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza rejestracji. Liczba miejsc ograniczona – udział będzie potwierdzany drogą mailową.

Jednocześnie informujemy, iż celem korzystania z wprowadzanych porozumieniem CETA preferencji celnych, dla eksportu o wartości powyżej 6 tys. EUR (wartość jednorazowej przesyłki/ partii towaru), niezbędna jest uprzednia rejestracja w bazie eksporterów REX (szczegółowe informacje na stronie Ministerstwa Finansów: http://bit.ly/2yESund)

UWAGA! Możliwość korzystania z preferencji celnych CETA na podstawie statusu „upoważnionego eksportera” wygasa z dniem 31 grudnia 2017. Po tym terminie, preferencyjny eksport do Kanady będzie możliwy wyłącznie po rejestracji w systemie REX.

Więcej informacji pod linkiem: http://bit.ly/2ipe9Kc

Załącznik:

AGENDA-CETA

Marki członków stowarzyszenia