Galeria foto

Rok 2016

HPCI 2016 oraz CosmeticBusiness Poland, Warszawa, 28-29 września 2016

Konferencja “Produkty biobójcze w świetle regulacji polskich i europejskich – nadchodzące wyzwania”, Warszawa, 6 kwietnia 2016

Wizyta Loïca Armanda – Prezydenta Cosmetics Europe w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Producentów Kosmetyków i Środków Czystości, Warszawa, 22 lutego 2016 roku

Rok 2015

Bożonarodzeniowe Przyjęcie Świąteczne, Warszawa, 8 grudnia 2015

Konferencja prasowa “Nowoczesne środki do prania”, Warszawa, 17 listopada 2015

Patronat: IV Międzynarodowa Konferencja Przemysł Kosmetyczny 2015, Łódź, 6-7 października 2015

Szkolenie “Deregulacja akcyzowa 2016”, Warszawa, 2 października 2015

Konferencja prasowa “Pielęgnacja skóry po lecie”, Warszawa, 8 września 2015

Konferencja “Cosmetics Europe Week 2015”, Bruksela, czerwiec 2015

Konferencja prasowa “Higiena jamy ustnej, czyli jak prawidłowo dbać o zęby?”, Warszawa, maj 2015

Konferencja “Czy jesteś przygotowany do zmian CLP?”, Warszawa, kwiecień 2015

Konferencja “Deklaracje marketingowe – nadchodzące wyzwania dla przemysłu kosmetycznego”, Warszawa, marzec 2015

Jubileusz 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej, Warszawa, 19 lutego 2015

Rok 2014

Bożonarodzeniowe Przyjęcie Świąteczne, Warszawa, 10 grudnia 2014

Warsztaty „Oznakowanie produktów chemicznych zgodnie z przepisami rozporządzenia CLP”, Warszawa, listopad 2014

Spotkanie AAM Cosmetics Europe, wrzesień 2014

Konferencja prasowa “Jak najdłużej zatrzymać młodość?”, Warszawa, wrzesień 2014

Konferencja prasowa “Pierz mądrze, mniej znaczy więcej!”, Warszawa, czerwiec 2014

Seminarium “Ocena bezpieczeństwa produktów kosmetycznych”, Warszawa, 25 marca 2014

Konferencja prasowa “Pielęgnacja skóry wiosną”, Warszawa, marzec 2014

Konferencja prasowa “Pierz mądrze”, Warszawa, luty 2014

Rok 2013

Konferencja „Rozporządzenie kosmetyczne… i co dalej?”, Warszawa, 6 czerwca 2013

Konferencja prasowa „Komary, kleszcze i inne owady – jak je skutecznie zwalczyć, czyli co warto wiedzieć o repelentach i produktach owadobójczych?”, Warszawa, 10 kwietnia 2013

Rok 2012

Jubileusz 20-lecia Polskiego Stowarzyszenia Producentów Kosmetyków i Środków Czystości, Warszawa, 14 grudnia 2012

Rok 2010

Ogólne Zgromadzenie Polskiego Stowarzyszenia Producentów Kosmetyków i Środków Czystości, Warszawa, 26 maja 2010

Konferencja prasowa “Z włosem czy pod włos? Pielęgnacja włosów na miarę XXI wieku”, Warszawa, wrzesień 2008

Ogólne Zgromadzenie Polskiego Stowarzyszenia Producentów Kosmetyków i Środków Czystości, Warszawa, 2 czerwca 2008

Konferencja prasowa “Opalenizna na miarę XXI wieku, czyli co dzieje się w naszej skórze, gdy z odcieni bladych zmienia ona kolor na oliwkowy?”, Warszawa, marzec 2008

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

AKTUALNOŚCI

WIADOMOŚCI BRANŻOWE

Katarzyna Major

Katarzyna Major

– Starszy Specjalista ds. Legislacyjnych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Stypendystka Uniwersytetu w Kassel (Niemcy). Ukończyła podyplomowe studia z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych. Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując m.in. w wydawnictwie AGORA S.A. oraz w Ministerstwie Skarbu Państwa. Od 2012 r. pracownik Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego.

agnieszkasobkowiak

Agnieszka Sobkowiak

– Kierownik Komunikacji & PR, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, podyplomowych studiów Polskiego i Europejskiego Prawa Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz London School of Public Relations. Wieloletnia dyrektor ds. PR w Grupie TZMO SA oraz konsultant z zakresu PR. W Polskim Stowarzyszeniu Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego od roku 2015.

Agata Jurek-Iwińska

Agata Jurek-Iwińska

– Specjalista do spraw Technicznych i Legislacyjnych Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze środków biobójczych, aerozoli i kosmetyków. Absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej oraz Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej (specjalność: Technologia Związków Biologicznie Czynnych i Kosmetyków), związana z obszarem produktów biobójczych i kosmetyków.

Od 2011 r. współpracuje z Wyższą Szkołą Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia poprzez prowadzenie zajęć laboratoryjnych w zakresie z chemii kosmetycznej. W latach 2014 – 2016 – pracownik merytoryczny w Wydziale Rejestracji Produktów Biobójczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

beata kowalczyk

Beata Kowalczyk

– Kierownik do spraw Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze kosmetyków i aerozoli. Absolwentka Wydziału Chemii Akademii Podlaskiej, związana przez wiele lat z branżą chemiczną i medyczną. W latach 2009 – 2015 starszy specjalista w Wydziale Chemii i Farmacji, Departamentu Innowacji i Przemysłu Ministerstwa Gospodarki. Członek Korpusu Prezydencji Polskiej w Unii Europejskiej.

W latach 2010 – 2013 członek delegacji polskiej w pracach na forum ONZ nad Konwencją Minamata w sprawie rtęci. Przedstawiciel Polski w Komitecie ds. REACH, Stałym Komitecie ds. kosmetyków oraz Grupie roboczej ds. międzynarodowych aspektów środowiskowych (substancje niebezpieczne).

Katarzyna Żandarska

Katarzyna Żandarska

– Kierownik do spraw Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze środków czystości i biocydów. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Odpowiedzialna za prowadzenie Grupy Roboczej ds. Detergentów w Stowarzyszeniu i za współpracę z A.I.S.E.

Zajmuje się regulacjami dotyczącymi chemikaliów oraz ich praktycznymi implikacjami dla przemysłu, prowadzi doradztwo dla firm w tej kwestii. Zaangażowana w prowadzenie dobrowolnych inicjatyw przemysłu detergentowego, projektów paneuropejskich takich jak:

  • Przyjazna Czystość,
  • Charter 2010,
  • Pierz Mądrze. Mniej znaczy więcej!,
  • Trzymaj kapsułki poza zasięgiem dzieci (Keep Caps from Kids)

oraz w projekt Stowarzyszenia realizowany we współpracy z Biurem ds. Substancji Chemicznych – Czysty i Bezpieczny Dom, dotyczący wczesnoszkolnej edukacji dzieci na temat bezpiecznego stosowania środków czystości i zachowań proekologicznych w domu.

anna_oborska

dr inż. n. chem. Anna Oborska

– Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego. Odpowiedzialna za budowanie strategii i rozwój Stowarzyszenia, które od 1992 roku zrzesza przedsiębiorców branży kosmetycznej i detergentowej, dostawców surowców i dystrybutorów. Członek Zarządu Cosmetics Europe, członek Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości ( A.I.S.E.). W latach 2013 – 2015 arbiter Komisji Etyki Reklamy, w latach 2015-2017 członek Zarządu Rady Reklamy. Reprezentant Stowarzyszenia w Europejskiej Federacji Aerozolowej (FEA).

Reprezentowała polski przemysł kosmetyczny w Grupie Roboczej ds. Kosmetyków przy Komisji Europejskiej, prezentując stanowiska i uwagi branży. Była ekspertem działających w Komisji Europejskiej grup roboczych ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków i ds. Deklaracji Marketingowych. W roku 2016 ukończyła trzyletni kurs dotyczący oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, organizowany przez niemieckie IKW/DGK. Reprezentuje branżę kosmetyczną i detergentową w relacjach z przedstawicielami administracji rządowej.

W roku 2021 została powołana do pełnienia funkcji przewodniczącej Komitetu Technicznego nr 335 PKN.

Z wykształcenia chemik – kosmetolog. Pracę doktorską dotyczącą transportu przeznaskórkowego składników czynnych zawartych w kosmetykach obroniła w 2003 roku. Wieloletni wykładowca akademicki z zakresu chemii kosmetycznej i farmakognozji. Jest członkiem rad programowych czasopism branżowych, autorką ponad 150 artykułów opublikowanych w kraju i za granicą oraz prelegentem na wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych.