TYLKO DLA CZŁONKÓW PSPKD | szkolenie z systemu personalizowania informacji | 5 lipca 2023, godzina 9:00

Czy lubisz dostawać niepotrzebne maile? (Kto nie lubi?)

  • Jeśli chciałbyś rozszerzyć zakres maili otrzymywanych z PSPKD – teraz zrobisz to sam!
  • Jeśli chciałbyś zrezygnować z pewnego rodzaju maili z PSPKD, które nie do końca są Ci potrzebne – teraz zrobisz to sam!
  • Jeśli w Twoim zespole nastąpiły zmiany osobowe i chcesz zgłosić nowe adresy do mailingów, a nieaktualne usunąć – teraz zrobisz to sam!

W dowolnym czasie, z natychmiastowym skutkiem. Z pomocą przychodzi nam uruchamiany w PSPKD system SORGA.

SORGA – dlaczego to takie ważne?

Serwis legislacyjny PSPKD obejmuje szeroki obszar z zakresu kosmetyków, detergentów (w tym produktów biobójczych i innych mieszanin chemicznych), aerozoli. Dotyka także zagadnień nie związanych bezpośrednio z wymienionymi grupami produktów, a ważnych z punktu widzenia prowadzenia firmy kosmetycznej i/lub detergentowej, np. wiadomości o targach branżowych, dostępnych programach publicznego wsparcia ekspansji na rynki zagraniczne, czy zapytania o możliwość produkcji kontraktowej.

Z myślą o Użytkownikach Serwisu PSPKD – wdrożyliśmy system SORGA, który umożliwi m. in. personalizację mailingów. Już nie będą Państwo dostawać maili które Państwa nie interesują – będą Państwo mogli natomiast wskazać w Twojej Firmie osobę, która jest właściwym adresatem poszczególnych kategorii wiadomości.

W oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenia stworzyliśmy następujące listy mailingowe (kolejność alfabetyczna):

  • Aerozole
  • Biobójcze
  • Detergenty
  • Detergenty | środowisko
  • Eksport | programy promocji (PAIH, PARP, inne)
  • FSC | Free Sale Certificate
  • Kosmetyki | Cosmile Europe
  • Kosmetyki | legislacja
  • Kosmetyki | składniki
  • Kosmetyki | środowisko
  • PSPKD | konferencje i szkolenia
  • Targi i wydarzenia branżowe
  • Zapytania do producentów kontraktowych

Mogą Państwo samodzielnie zapisać się (lub wypisać) na wszystkie lub wybrane listy wysyłkowe.

Jak to zrobić?

  1. Wejdź na stronę pspkd.sorga.pl
  2. Login: (adres mailowy, którego używasz w korespondencji z PSPKD)
  3. Hasło: PSPKD!2023

Uwaga! Przy pierwszym logowaniu system poprosi o zmianę hasła

Jeśli Państwa logowanie nie powiedzie się – prosimy o kontakt z agnieszka.sobkowiak@kosmetyki-detergenty.pl.

Mogą Państwo zapoznać się z SORGĄ samodzielnie – można także wziąć udział w spotkaniu on-line – we środę, 5 lipca 2023, o godzinie 9:00 – w kilkanaście minut przeprowadzimy Państwa przez praktyczne aspekty korzystania z tego doskonałego narzędzia.

Link do spotkania:

_________________________________________________________________________

Spotkanie w aplikacji Microsoft Teams

Dołącz na komputerze, w aplikacji mobilnej lub na urządzeniu w sali

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Identyfikator spotkania: 330 099 376 914
Kod dostępu: ZR7Sso

Pobierz aplikację Teams | Dołącz w Internecie

Dowiedz się więcej | Opcje spotkania

Ponieważ na dobre rozpoczął się sezon urlopowy, to szkolenie będziemy powtarzać – w zależności od zgłaszanych przez Państwa potrzeb i preferencji dotyczących terminu.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

AKTUALNOŚCI

WIADOMOŚCI BRANŻOWE

Katarzyna Major

Katarzyna Major

– Starszy Specjalista ds. Legislacyjnych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Stypendystka Uniwersytetu w Kassel (Niemcy). Ukończyła podyplomowe studia z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych. Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując m.in. w wydawnictwie AGORA S.A. oraz w Ministerstwie Skarbu Państwa. Od 2012 r. pracownik Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego.

agnieszkasobkowiak

Agnieszka Sobkowiak

– Kierownik Komunikacji & PR, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, podyplomowych studiów Polskiego i Europejskiego Prawa Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz London School of Public Relations. Wieloletnia dyrektor ds. PR w Grupie TZMO SA oraz konsultant z zakresu PR. W Polskim Stowarzyszeniu Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego od roku 2015.

Agata Jurek-Iwińska

Agata Jurek-Iwińska

– Specjalista do spraw Technicznych i Legislacyjnych Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze środków biobójczych, aerozoli i kosmetyków. Absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej oraz Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej (specjalność: Technologia Związków Biologicznie Czynnych i Kosmetyków), związana z obszarem produktów biobójczych i kosmetyków.

Od 2011 r. współpracuje z Wyższą Szkołą Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia poprzez prowadzenie zajęć laboratoryjnych w zakresie z chemii kosmetycznej. W latach 2014 – 2016 – pracownik merytoryczny w Wydziale Rejestracji Produktów Biobójczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

beata kowalczyk

Beata Kowalczyk

– Kierownik do spraw Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze kosmetyków i aerozoli. Absolwentka Wydziału Chemii Akademii Podlaskiej, związana przez wiele lat z branżą chemiczną i medyczną. W latach 2009 – 2015 starszy specjalista w Wydziale Chemii i Farmacji, Departamentu Innowacji i Przemysłu Ministerstwa Gospodarki. Członek Korpusu Prezydencji Polskiej w Unii Europejskiej.

W latach 2010 – 2013 członek delegacji polskiej w pracach na forum ONZ nad Konwencją Minamata w sprawie rtęci. Przedstawiciel Polski w Komitecie ds. REACH, Stałym Komitecie ds. kosmetyków oraz Grupie roboczej ds. międzynarodowych aspektów środowiskowych (substancje niebezpieczne).

Katarzyna Żandarska

Katarzyna Żandarska

– Kierownik do spraw Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze środków czystości i biocydów. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Odpowiedzialna za prowadzenie Grupy Roboczej ds. Detergentów w Stowarzyszeniu i za współpracę z A.I.S.E.

Zajmuje się regulacjami dotyczącymi chemikaliów oraz ich praktycznymi implikacjami dla przemysłu, prowadzi doradztwo dla firm w tej kwestii. Zaangażowana w prowadzenie dobrowolnych inicjatyw przemysłu detergentowego, projektów paneuropejskich takich jak:

  • Przyjazna Czystość,
  • Charter 2010,
  • Pierz Mądrze. Mniej znaczy więcej!,
  • Trzymaj kapsułki poza zasięgiem dzieci (Keep Caps from Kids)

oraz w projekt Stowarzyszenia realizowany we współpracy z Biurem ds. Substancji Chemicznych – Czysty i Bezpieczny Dom, dotyczący wczesnoszkolnej edukacji dzieci na temat bezpiecznego stosowania środków czystości i zachowań proekologicznych w domu.

anna_oborska

dr inż. n. chem. Anna Oborska

– Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego. Odpowiedzialna za budowanie strategii i rozwój Stowarzyszenia, które od 1992 roku zrzesza przedsiębiorców branży kosmetycznej i detergentowej, dostawców surowców i dystrybutorów. Członek Zarządu Cosmetics Europe, członek Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości ( A.I.S.E.). W latach 2013 – 2015 arbiter Komisji Etyki Reklamy, w latach 2015-2017 członek Zarządu Rady Reklamy. Reprezentant Stowarzyszenia w Europejskiej Federacji Aerozolowej (FEA).

Reprezentowała polski przemysł kosmetyczny w Grupie Roboczej ds. Kosmetyków przy Komisji Europejskiej, prezentując stanowiska i uwagi branży. Była ekspertem działających w Komisji Europejskiej grup roboczych ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków i ds. Deklaracji Marketingowych. W roku 2016 ukończyła trzyletni kurs dotyczący oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, organizowany przez niemieckie IKW/DGK. Reprezentuje branżę kosmetyczną i detergentową w relacjach z przedstawicielami administracji rządowej.

W roku 2021 została powołana do pełnienia funkcji przewodniczącej Komitetu Technicznego nr 335 PKN.

Z wykształcenia chemik – kosmetolog. Pracę doktorską dotyczącą transportu przeznaskórkowego składników czynnych zawartych w kosmetykach obroniła w 2003 roku. Wieloletni wykładowca akademicki z zakresu chemii kosmetycznej i farmakognozji. Jest członkiem rad programowych czasopism branżowych, autorką ponad 150 artykułów opublikowanych w kraju i za granicą oraz prelegentem na wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych.