PATRONAT PSPKD | Ruszyła bezpłatna rejestracja na targi PCI Days | 21-22 czerwca 2023

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego zapraszają producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej do udziału w IV edycji targów PCI days, które odbędą się w dniach 21 i 22 czerwca 2023 w warszawskim Expo XXI. Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego jest partnerem PCI Days.

Dla odwiedzających uczestnictwo w targach PCI Days jest całkowicie bezpłatne. Aby dołączyć wystarczy kliknąć w link – https://rejestracja.pcidays.pl/  oraz wypełnić formularz rejestracyjny.

Dlaczego warto odwiedzić PCI Days?

Targi PCI Days to dwa intensywne dni, podczas których przy stoiskach wystawienniczych dostawcy spotykają obecnych oraz potencjalnych klientów. Ci ostatni z kolei mają szansę porównać i wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę obfitującą w nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania oraz usługi. Spotkania te stanowią okazję do podtrzymywania istniejących relacji biznesowych, jak również zawarcia nowych.

Targi dla dostawców przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego to także wykłady i prelekcje poruszające aktualne zagadnienia z dziedziny farmacji i kosmetyki na dwóch niezależnych salach. Podczas PCI Days organizowane są warsztaty tematyczne, które dają możliwość wyniesienia z tego wydarzenia nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również nabycia realnych umiejętności. Spotkania, zarówno przy stoiskach, jak też w strefach relaksu i cateringu, dla wielu uczestników stanowią niezastąpioną wartością targów. Otwierają one możliwości poszerzenia wiedzy, zainspirowania się, poznania wartościowych ludzi z branży. Ponadto są często początkiem długotrwałej współpracy i relacji biznesowych.

Kogo spotkamy na Pharma & Cosmetics Industry Days 2023?

Lista firm, które zadeklarowały swój udział wciąż rośnie. Wśród nich – dostawcy wyposażenia laboratoriów – od drobnych akcesoriów po zaawansowany sprzęt analityczny. Pojawi się oferta innowacyjnych rozwiązań dla produkcji leków i kosmetyków. Na szczególną uwagę zasługują maszyny produkcyjne oraz najnowsze rozwiązania wykorzystywane w procesach produkcyjnych. Jako, że w ostatnich latach w branży farmaceutycznej i kosmetycznej bardzo zyskała na popularności produkcja kontraktowa, na targach można będzie zapoznać się  z bogatą ofertą kompleksowej obsługi outsourcingowej. Jak co roku nie zabraknie dostawców opakowań i etykiet. Pojawi się też szeroka gama surowców. Jako, że bezpieczeństwo i higiena pracy stanowią wartość nadrzędną, na odwiedzających będą czekały liczne rozwiązania i produkty BHP. Aby wytwarzanie mogło przebiegać w idealnie czystych warunkach, niezbędne jest zorganizowanie pomieszczeń typu cleanroom, dlatego na targach zadbano o dostępność niezbędnych do tego celu  rozwiązań oraz produktów. Wreszcie swoją ofertę przedstawią dostawcy usług, ponieważ oni stanowią niezastąpione wsparcie biznesu.

Jak było w poprzednich latach?

Targi PCI Days odbywają się już po raz czwarty. Nie sposób wymienić wszystkich uczestników poprzednich edycji. Warto jednak zwrócić uwagę, że są one miejscem spotkania firm znanych od lat, jak też mniejszych, dopiero rozwijających skrzydła. Część z nich rezerwuje stoisko na kolejny rok zaraz po zakończeniu danej edycji, co dowodzi jak ważne jest to dla nich wydarzenie. Potwierdzeniem są również liczni odwiedzający, którzy nie zawiedli nawet w trudnych czasach pandemii.

Oprócz możliwości prześledzenia nowych trendów i innowacji, w relacjach uczestników podkreślana jest wysoka wartość merytoryczna wykładów. Zawsze warto pogłębiać wiedzę, zwłaszcza w tak prężnie rozwijających się gałęziach gospodarki. Szczególnie ważna okazuje się dla wielu okazja bezpośredniego spotkania przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego w jednym miejscu. Ułatwia to nawiązanie kontaktów i stanowi pomost między dostawcami a klientami.

Jest wiele różnych potrzeb i jedno rozwiązanie – uczestnictwo w Targach PCI Days 2023. Zarejestruj się już dziś. – zachęcają Organizatorzy.

 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

AKTUALNOŚCI

WIADOMOŚCI BRANŻOWE

Katarzyna Major

Katarzyna Major

– Starszy Specjalista ds. Legislacyjnych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Stypendystka Uniwersytetu w Kassel (Niemcy). Ukończyła podyplomowe studia z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych. Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując m.in. w wydawnictwie AGORA S.A. oraz w Ministerstwie Skarbu Państwa. Od 2012 r. pracownik Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego.

agnieszkasobkowiak

Agnieszka Sobkowiak

– Kierownik Komunikacji & PR, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, podyplomowych studiów Polskiego i Europejskiego Prawa Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz London School of Public Relations. Wieloletnia dyrektor ds. PR w Grupie TZMO SA oraz konsultant z zakresu PR. W Polskim Stowarzyszeniu Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego od roku 2015.

Agata Jurek-Iwińska

Agata Jurek-Iwińska

– Specjalista do spraw Technicznych i Legislacyjnych Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze środków biobójczych, aerozoli i kosmetyków. Absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej oraz Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej (specjalność: Technologia Związków Biologicznie Czynnych i Kosmetyków), związana z obszarem produktów biobójczych i kosmetyków.

Od 2011 r. współpracuje z Wyższą Szkołą Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia poprzez prowadzenie zajęć laboratoryjnych w zakresie z chemii kosmetycznej. W latach 2014 – 2016 – pracownik merytoryczny w Wydziale Rejestracji Produktów Biobójczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

beata kowalczyk

Beata Kowalczyk

– Kierownik do spraw Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze kosmetyków i aerozoli. Absolwentka Wydziału Chemii Akademii Podlaskiej, związana przez wiele lat z branżą chemiczną i medyczną. W latach 2009 – 2015 starszy specjalista w Wydziale Chemii i Farmacji, Departamentu Innowacji i Przemysłu Ministerstwa Gospodarki. Członek Korpusu Prezydencji Polskiej w Unii Europejskiej.

W latach 2010 – 2013 członek delegacji polskiej w pracach na forum ONZ nad Konwencją Minamata w sprawie rtęci. Przedstawiciel Polski w Komitecie ds. REACH, Stałym Komitecie ds. kosmetyków oraz Grupie roboczej ds. międzynarodowych aspektów środowiskowych (substancje niebezpieczne).

Katarzyna Żandarska

Katarzyna Żandarska

– Kierownik do spraw Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze środków czystości i biocydów. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Odpowiedzialna za prowadzenie Grupy Roboczej ds. Detergentów w Stowarzyszeniu i za współpracę z A.I.S.E.

Zajmuje się regulacjami dotyczącymi chemikaliów oraz ich praktycznymi implikacjami dla przemysłu, prowadzi doradztwo dla firm w tej kwestii. Zaangażowana w prowadzenie dobrowolnych inicjatyw przemysłu detergentowego, projektów paneuropejskich takich jak:

  • Przyjazna Czystość,
  • Charter 2010,
  • Pierz Mądrze. Mniej znaczy więcej!,
  • Trzymaj kapsułki poza zasięgiem dzieci (Keep Caps from Kids)

oraz w projekt Stowarzyszenia realizowany we współpracy z Biurem ds. Substancji Chemicznych – Czysty i Bezpieczny Dom, dotyczący wczesnoszkolnej edukacji dzieci na temat bezpiecznego stosowania środków czystości i zachowań proekologicznych w domu.

anna_oborska

dr inż. n. chem. Anna Oborska

– Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego. Odpowiedzialna za budowanie strategii i rozwój Stowarzyszenia, które od 1992 roku zrzesza przedsiębiorców branży kosmetycznej i detergentowej, dostawców surowców i dystrybutorów. Członek Zarządu Cosmetics Europe, członek Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości ( A.I.S.E.). W latach 2013 – 2015 arbiter Komisji Etyki Reklamy, w latach 2015-2017 członek Zarządu Rady Reklamy. Reprezentant Stowarzyszenia w Europejskiej Federacji Aerozolowej (FEA).

Reprezentowała polski przemysł kosmetyczny w Grupie Roboczej ds. Kosmetyków przy Komisji Europejskiej, prezentując stanowiska i uwagi branży. Była ekspertem działających w Komisji Europejskiej grup roboczych ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków i ds. Deklaracji Marketingowych. W roku 2016 ukończyła trzyletni kurs dotyczący oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, organizowany przez niemieckie IKW/DGK. Reprezentuje branżę kosmetyczną i detergentową w relacjach z przedstawicielami administracji rządowej.

W roku 2021 została powołana do pełnienia funkcji przewodniczącej Komitetu Technicznego nr 335 PKN.

Z wykształcenia chemik – kosmetolog. Pracę doktorską dotyczącą transportu przeznaskórkowego składników czynnych zawartych w kosmetykach obroniła w 2003 roku. Wieloletni wykładowca akademicki z zakresu chemii kosmetycznej i farmakognozji. Jest członkiem rad programowych czasopism branżowych, autorką ponad 150 artykułów opublikowanych w kraju i za granicą oraz prelegentem na wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych.