PATRONAT | Beauty Innovations 2022 | 8-9 czerwca 2022 | zarejestruj się!

Do wiosennej edycji Beauty Innovations zostały niespełna 2 tygodnie. Rejestracja trwa. W programie, jak zwykle, ciekawe wykłady, prowadzone przez najlepszych Ekspertów z branży. Całe wydarzenie transmitowane będzie z Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, która jest współorganizatorem konferencji. Partnerami wydarzenia są: Mikrolab, Adara, Ekolabos. Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego jest partnerem merytorycznym konferencji. Zapraszamy!

 Rejestracja w toku

Rejestracja trwa, a grono uczestników Beauty Innovations codziennie się powiększa. W tym roku – poza standardową ceną dla jednego uczestnika – Organizatorzy wprowadziliśmy nowość: CENA DLA FIRM – jedna rejestracja dostęp dla dowolnej liczby pracowników + imienne certyfikaty dla każdego.
Rejestracja: https://beauty-innovations.konfeo.com/pl/groups

Program

 – Dobry program, merytoryczne wykłady to dla nas podstawa. Część Ekspertów jest z nami od wielu edycji, część zobaczyć będzie można po raz pierwszy. Jedno jest pewne – nie zawiodą! – mówi Kaja Bernasińska, Koordynator Konferencji

Wśród Prelegentów spotkają Państwo wielu członków Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego.

Prelegenci Beauty Innovations :


Sebastian Tatarek (COSMED Consulting) | Ewelina Drelich (Ewelina Drelich Consulting) | Marta Pawłowska (ACC Chemicals) | Marcin Kaniewski (ACC Chemicals) | Justyna Kierzkowska-Grzyb & Paweł Wojtaszek (Aniflex) | Urszula Ptaszek-Rohde (Chemicos Consulting) | Iwona Białas (CosmetoSAFE Consulting) | Łucja Pijarczyk (PZPPA Polski Związek Pracodawców Przemysłu Aerozolowego), Anna Wajs-Bonikowska (Politechnika Łódzka), Agnieszka Krajewska (Politechnika Łódzka), Beata Kowalczyk (Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego) i jak zawsze przedstawiciel Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Jakie tematy zostaną poruszone w tym roku?

💋 Projektowanie produktu kosmetycznego czyli od konceptu do gotowego produktu. Punkty krytyczne procesu | Sebastian Tatarek
💋 Biodegradowalność kosmetyków | Ewelina Drelich
💋 Antyoksydanty jako sprzymierzeńcy w ochronie przeciwstarzeniowej | Marta Pawłowska, ACC Assessment Consulting Chemicals
💋 Surowce pochodzenia odzwierzęcego w trendzie “zero waste” | Marta Pawłowska, ACC Assessment Consulting Chemicals
💋 Nowy sposób komunikacji na linii konsument-opakowanie, czyli o tym jak wykorzystać potencjał rozszerzonej rzeczywistości w opakowaniu | Justyna Kierzkowska – Grzyb, Paweł Wojtaszek, Aniflex
💋 Analogi prostaglandyn i kontrowersje w zakresie ich bezpiecznego stosowania w kosmetykach | Urszula Ptaszek-Rohde. Chemicos Consulting
💋 Ocena bezpieczeństwa kosmetyków w dobie Zielonego Ładu | Iwona Białas, CosmetoSAFE Consulting
💋 BOV – innowacyjne aerozole | Łucja Pijarczyk, PZPPA Polski Związek Pracodawców Przemysłu Aerozolowego
💋 Konserwanty piękna | Anna Wajs-Bonikowska, Politechnika Łódzka
💋 Kosmetyki naturalne fakty i mity | Agnieszka Krajewska, Politechnika Łódzka
💋 Przegląd rozporządzenia kosmetycznego – jakie zmiany czekają nas w niedalekiej przyszłości | Beata Kowalczyk ,Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego

 

Networking – spotkania online

Beauty Innovations od początku było wydarzeniem skupiającym się nie tylko na przekazie merytorycznym, ale także na aranżowaniu spotkań ludzi z branży kosmetycznej, dlatego jak zawsze Organizatorzy stawiają na networking. Jak co roku wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom, dzięki której udostępnią przestrzeń do kontaktu i wirtualnych spotkań. Zachęcają do tego wszystkich uczestników Konferencji, aby otworzyli się znowu na rozmowy, kontakt z drugim człowiekiem.

Partnerami wydarzenia są: Mikrolab, Adara, Ekolabos
Partnerami medialnymi są: SerwisKosmetyczny.pl, Aesthetic Business, LNE, CodziennikKosmetyczny.pl i Biotechnologia.pl

 

Rejestracja trwa: https://konferencja-biotechnologia.konfeo.com/pl/groups
Cena regularna: 429 zł netto (do 31 maja) | 479 z netto (po 31 maja)
*Promocja: Kto pierwszy ten lepszy, pula 10 biletów w cenie 370 zł netto
Nowość: Cena dla firm: 999 zł netto (1 rejestracja, dostęp dla dowolnej liczby pracowników)

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

AKTUALNOŚCI

WIADOMOŚCI BRANŻOWE

Katarzyna Major

Katarzyna Major

– Starszy Specjalista ds. Legislacyjnych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Stypendystka Uniwersytetu w Kassel (Niemcy). Ukończyła podyplomowe studia z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych. Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując m.in. w wydawnictwie AGORA S.A. oraz w Ministerstwie Skarbu Państwa. Od 2012 r. pracownik Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego.

agnieszkasobkowiak

Agnieszka Sobkowiak

– Kierownik Komunikacji & PR, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, podyplomowych studiów Polskiego i Europejskiego Prawa Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz London School of Public Relations. Wieloletnia dyrektor ds. PR w Grupie TZMO SA oraz konsultant z zakresu PR. W Polskim Stowarzyszeniu Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego od roku 2015.

Agata Jurek-Iwińska

Agata Jurek-Iwińska

– Specjalista do spraw Technicznych i Legislacyjnych Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze środków biobójczych, aerozoli i kosmetyków. Absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej oraz Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej (specjalność: Technologia Związków Biologicznie Czynnych i Kosmetyków), związana z obszarem produktów biobójczych i kosmetyków.

Od 2011 r. współpracuje z Wyższą Szkołą Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia poprzez prowadzenie zajęć laboratoryjnych w zakresie z chemii kosmetycznej. W latach 2014 – 2016 – pracownik merytoryczny w Wydziale Rejestracji Produktów Biobójczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

beata kowalczyk

Beata Kowalczyk

– Kierownik do spraw Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze kosmetyków i aerozoli. Absolwentka Wydziału Chemii Akademii Podlaskiej, związana przez wiele lat z branżą chemiczną i medyczną. W latach 2009 – 2015 starszy specjalista w Wydziale Chemii i Farmacji, Departamentu Innowacji i Przemysłu Ministerstwa Gospodarki. Członek Korpusu Prezydencji Polskiej w Unii Europejskiej.

W latach 2010 – 2013 członek delegacji polskiej w pracach na forum ONZ nad Konwencją Minamata w sprawie rtęci. Przedstawiciel Polski w Komitecie ds. REACH, Stałym Komitecie ds. kosmetyków oraz Grupie roboczej ds. międzynarodowych aspektów środowiskowych (substancje niebezpieczne).

Katarzyna Żandarska

Katarzyna Żandarska

– Kierownik do spraw Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze środków czystości i biocydów. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Odpowiedzialna za prowadzenie Grupy Roboczej ds. Detergentów w Stowarzyszeniu i za współpracę z A.I.S.E.

Zajmuje się regulacjami dotyczącymi chemikaliów oraz ich praktycznymi implikacjami dla przemysłu, prowadzi doradztwo dla firm w tej kwestii. Zaangażowana w prowadzenie dobrowolnych inicjatyw przemysłu detergentowego, projektów paneuropejskich takich jak:

  • Przyjazna Czystość,
  • Charter 2010,
  • Pierz Mądrze. Mniej znaczy więcej!,
  • Trzymaj kapsułki poza zasięgiem dzieci (Keep Caps from Kids)

oraz w projekt Stowarzyszenia realizowany we współpracy z Biurem ds. Substancji Chemicznych – Czysty i Bezpieczny Dom, dotyczący wczesnoszkolnej edukacji dzieci na temat bezpiecznego stosowania środków czystości i zachowań proekologicznych w domu.

anna_oborska

dr inż. n. chem. Anna Oborska

– Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego. Odpowiedzialna za budowanie strategii i rozwój Stowarzyszenia, które od 1992 roku zrzesza przedsiębiorców branży kosmetycznej i detergentowej, dostawców surowców i dystrybutorów. Członek Zarządu Cosmetics Europe, członek Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości ( A.I.S.E.). W latach 2013 – 2015 arbiter Komisji Etyki Reklamy, w latach 2015-2017 członek Zarządu Rady Reklamy. Reprezentant Stowarzyszenia w Europejskiej Federacji Aerozolowej (FEA).

Reprezentowała polski przemysł kosmetyczny w Grupie Roboczej ds. Kosmetyków przy Komisji Europejskiej, prezentując stanowiska i uwagi branży. Była ekspertem działających w Komisji Europejskiej grup roboczych ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków i ds. Deklaracji Marketingowych. W roku 2016 ukończyła trzyletni kurs dotyczący oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, organizowany przez niemieckie IKW/DGK. Reprezentuje branżę kosmetyczną i detergentową w relacjach z przedstawicielami administracji rządowej.

W roku 2021 została powołana do pełnienia funkcji przewodniczącej Komitetu Technicznego nr 335 PKN.

Z wykształcenia chemik – kosmetolog. Pracę doktorską dotyczącą transportu przeznaskórkowego składników czynnych zawartych w kosmetykach obroniła w 2003 roku. Wieloletni wykładowca akademicki z zakresu chemii kosmetycznej i farmakognozji. Jest członkiem rad programowych czasopism branżowych, autorką ponad 150 artykułów opublikowanych w kraju i za granicą oraz prelegentem na wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych.