.

Krajowa Izba Gospodarcza

Krajowa Izba Gospodarcza

kig1_logoKrajowa Izba Gospodarcza to największa niezależną organizacja biznesu w Polsce. W roku 2015 świętowała jubileusz 25-lecia działalności. KIG reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc ponad 150 organizacji biznesowych. Promuje społeczną wrażliwość biznesu. Najwrażliwsze społecznie firmy są nagradzane w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Krajowa Izba Gospodarcza dba o polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej. KIG jest członkiem Eurochambres (Stowarzyszenia Europejskich Izb Przemysłowo – Handlowych) i Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu. KIG ma podpisane umowy o współpracy z większością narodowych izb gospodarczych na świecie. Prezes KIG Andrzej Arendarski obejmując od 2008 roku stanowisko wiceprezesa Eurochambres umocnił pozycję Krajowej Izby Gospodarczej na arenie międzynarodowej.

Krajowa Izba Gospodarcza działa na rzecz budowy wizerunku Polski i polskich firm na świecie. Organizuje międzynarodowe wystawy podczas Expo (Hannover, Aichi) oraz narodowe ekspozycje naszych przedsiębiorców na całym świecie. Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego jest członkiem KIG.

Więcej o KIG znajdą Państwo pod adresem: www.kig.pl

Marki członków stowarzyszenia