PATRONAT: Label Innovations „Co mówi twoje opakowanie?”, Warszawa, 17 kwietnia 2018

LI-logo-1To już III edycja konferencji Label Innovations „Co mówi twoje opakowanie?”. Organizatorem konferencji jest firma Etykiety.pl

Tym razem wybitni eksperci – praktycy przedstawią recepty na:

Kreowanie unikalnych opakowań i etykiet

  • Jesteś właścicielem, szefem sprzedaży, Brand managerem, technologiem czy specjalista ds. marketingu  firmy produkcyjnej?
  • Projektujesz opakowania produktowe?
  • Interesują Cię nowości technologiczne w uszlachetnianiu opakowań i etykiet?
  • Chcesz dotrzeć do konsumentów w różnym wieku?
  • Chcesz wyróżnić swój produkt za pomocą opakowania i poznać możliwości jego ochrony prawnej przed konkurencją?
  • Chcesz zwiększyć sprzedaż swojego produktu?

 TA KONFERENCJA SKIEROWANA JEST WŁAŚNIE DO CIEBIE!

Przyjdź na Label Innovations – poruszymy dla Ciebie tematykę:

  •  Jak projektować opakowania, które przyciągają wzrok i wpłyną na wybór konsumenta?
  • W jaki sposób można uszlachetnić swoje opakowanie i etykietę, aby wyróżnić markę na półce?
  • Na jakie elementy opakowania zwracają uwagę osoby w różnym wieku i kiedy warto podkreślać wiek konsumenta?
  • Jak prawnie zabezpieczyć produkt przed kopiowaniem, jakie znaki można zastrzec i czym jest nieuczciwa konkurencja?

Szczególnie w branży kosmetycznej opakowanie ma ogromne znaczenie, działa na zmysły klienta. Tutaj liczy się oryginalność, elegancja, design – jednym słowem „piękny efekt”. Organizatorzy konferencji przedstawią recepty na tworzenie opakowań i etykiet, które sprzedają produkty.

 Organizatorzy zapewniają:

  • Doświadczonych biznesowo ekspertów z dziedziny grafiki komputerowej, prawa, badań rynku oraz druku i uszlachetniania opakowań
  • Pakiet materiałów konferencyjnych
  • Możliwość nawiązania kontaktów biznesowych przy dobrej kawie
  • Doznania artystyczne – każdą prelekcję poprzedzą występy teatru Trzcina

 Termin: 17 kwietnia 2018r.

Miejsce: Targi Packaging Innovations w Warszawie, sala konferencyjna C

Koszt:  249zł netto

 Pomysłodawcą i organizatorem  tego wydarzenia jest firma Etykiety.pl Etigraf – drukarnia specjalizująca się w produkcji etykiet samoprzylepnych.

W tej edycji współorganizatorami są firma Splinx – polski producent i dostawca farb i lakierów oraz firma PC Print – dostawca najwyższej jakości folii do uszlachetniania opakowań.

III edycja Label Innovations – PLAN

 

10:00 – 10:30 rejestracja i catering kawowy
10:30 – 10:35 otwarcie konferencji
10:40 – 11:25 Opakuj i wyróżnij się! Praktycznie o ochronie praw własności przemysłowej  – Arletta Miciukiewicz – Dutt, Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi
11:30 – 12:00 Design opakowania a wiek konsumenta  dr Renata Nestorowicz, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
12:05 – 12:45 Sztuka uszlachetniania opakowań –  Arkadiusz Janke, Business Manager w PC Print
12:45 – 13:10 przerwa cateringowa
13:15 – 13:45 Faza kreatywna i sprawdzona technologia, czyli jak powstają   etykiety, które sprzedają – Iwona Studzińska, Dyrektor Handlowy Etykiety.pl Etigraf
13:50 -14:30 Kolory przyszłości – unikalne zastosowanie farb i lakierów  Jacek Bisiorek, Właściciel firmy Splinx
 14:35 – 15:10 Tak powstaje dzieło – najbardziej istotne elementy podczas   projektowania  opakowań i etykiet– Jacek Kłosiński – grafik, designer, trener
15:10 – 15:30 pytania do prelegentów, losowanie oraz zakończenie konferencji

Więcej informacji i  zakup biletów na: www.labelinnovations.pl

Dla członków Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego 10% rabatu z kodem promocyjnym prom10

Osoba kontaktowa:

Renata Kuczyńska – Marczak

Koordynator ds. marketingu
M. +48 508 597 066
e-mail: r.marczak@etykiety.pl

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

AKTUALNOŚCI

WIADOMOŚCI BRANŻOWE

Katarzyna Major

Katarzyna Major

– Starszy Specjalista ds. Legislacyjnych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Stypendystka Uniwersytetu w Kassel (Niemcy). Ukończyła podyplomowe studia z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych. Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując m.in. w wydawnictwie AGORA S.A. oraz w Ministerstwie Skarbu Państwa. Od 2012 r. pracownik Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego.

agnieszkasobkowiak

Agnieszka Sobkowiak

– Kierownik Komunikacji & PR, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, podyplomowych studiów Polskiego i Europejskiego Prawa Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz London School of Public Relations. Wieloletnia dyrektor ds. PR w Grupie TZMO SA oraz konsultant z zakresu PR. W Polskim Stowarzyszeniu Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego od roku 2015.

Agata Jurek-Iwińska

Agata Jurek-Iwińska

– Specjalista do spraw Technicznych i Legislacyjnych Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze środków biobójczych, aerozoli i kosmetyków. Absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej oraz Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej (specjalność: Technologia Związków Biologicznie Czynnych i Kosmetyków), związana z obszarem produktów biobójczych i kosmetyków.

Od 2011 r. współpracuje z Wyższą Szkołą Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia poprzez prowadzenie zajęć laboratoryjnych w zakresie z chemii kosmetycznej. W latach 2014 – 2016 – pracownik merytoryczny w Wydziale Rejestracji Produktów Biobójczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

beata kowalczyk

Beata Kowalczyk

– Kierownik do spraw Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze kosmetyków i aerozoli. Absolwentka Wydziału Chemii Akademii Podlaskiej, związana przez wiele lat z branżą chemiczną i medyczną. W latach 2009 – 2015 starszy specjalista w Wydziale Chemii i Farmacji, Departamentu Innowacji i Przemysłu Ministerstwa Gospodarki. Członek Korpusu Prezydencji Polskiej w Unii Europejskiej.

W latach 2010 – 2013 członek delegacji polskiej w pracach na forum ONZ nad Konwencją Minamata w sprawie rtęci. Przedstawiciel Polski w Komitecie ds. REACH, Stałym Komitecie ds. kosmetyków oraz Grupie roboczej ds. międzynarodowych aspektów środowiskowych (substancje niebezpieczne).

Katarzyna Żandarska

Katarzyna Żandarska

– Kierownik do spraw Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w obszarze środków czystości i biocydów. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Odpowiedzialna za prowadzenie Grupy Roboczej ds. Detergentów w Stowarzyszeniu i za współpracę z A.I.S.E.

Zajmuje się regulacjami dotyczącymi chemikaliów oraz ich praktycznymi implikacjami dla przemysłu, prowadzi doradztwo dla firm w tej kwestii. Zaangażowana w prowadzenie dobrowolnych inicjatyw przemysłu detergentowego, projektów paneuropejskich takich jak:

  • Przyjazna Czystość,
  • Charter 2010,
  • Pierz Mądrze. Mniej znaczy więcej!,
  • Trzymaj kapsułki poza zasięgiem dzieci (Keep Caps from Kids)

oraz w projekt Stowarzyszenia realizowany we współpracy z Biurem ds. Substancji Chemicznych – Czysty i Bezpieczny Dom, dotyczący wczesnoszkolnej edukacji dzieci na temat bezpiecznego stosowania środków czystości i zachowań proekologicznych w domu.

anna_oborska

dr inż. n. chem. Anna Oborska

– Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego. Odpowiedzialna za budowanie strategii i rozwój Stowarzyszenia, które od 1992 roku zrzesza przedsiębiorców branży kosmetycznej i detergentowej, dostawców surowców i dystrybutorów. Członek Zarządu Cosmetics Europe, członek Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości ( A.I.S.E.). W latach 2013 – 2015 arbiter Komisji Etyki Reklamy, w latach 2015-2017 członek Zarządu Rady Reklamy. Reprezentant Stowarzyszenia w Europejskiej Federacji Aerozolowej (FEA).

Reprezentowała polski przemysł kosmetyczny w Grupie Roboczej ds. Kosmetyków przy Komisji Europejskiej, prezentując stanowiska i uwagi branży. Była ekspertem działających w Komisji Europejskiej grup roboczych ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków i ds. Deklaracji Marketingowych. W roku 2016 ukończyła trzyletni kurs dotyczący oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, organizowany przez niemieckie IKW/DGK. Reprezentuje branżę kosmetyczną i detergentową w relacjach z przedstawicielami administracji rządowej.

W roku 2021 została powołana do pełnienia funkcji przewodniczącej Komitetu Technicznego nr 335 PKN.

Z wykształcenia chemik – kosmetolog. Pracę doktorską dotyczącą transportu przeznaskórkowego składników czynnych zawartych w kosmetykach obroniła w 2003 roku. Wieloletni wykładowca akademicki z zakresu chemii kosmetycznej i farmakognozji. Jest członkiem rad programowych czasopism branżowych, autorką ponad 150 artykułów opublikowanych w kraju i za granicą oraz prelegentem na wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych.